Nahoru
Domů Ordinace online Aktuálně! O nás Napište Pohotovosti Mapa Pojišťovny Odkazy Galerie 

VALY 216 s.r.o. Lanškroun

MUDr. Jakub Hejný


VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Sestra: Bc. Jitka Říhová

Kontakt

Na Valech 216
563 01 Lanškroun
mapa »

tel: 465 323 193
ordinace(a)valy216(,)cz

Zpět

Aktuálně

03|01
2020

Plánované Změny ordinační doby

V únoru 2020 nebude Dr Hejný 6.2. přítomen, sestra bude v ordinaci do 12,00hod,ev. zástup zajištěn u Dr Rajbla v jeho ordinaci dle jeho ordinačních hodin. Dále o jarních prázdninách od 10. do 14.2. bude provoz omezen a to následovně: 10.-12.2. zástup u Dr Rajbla ev při nutnosti velmi akutního ošetření volat RLP či navštívit nemocnici. Děkujeme za pochopení
04|12
2019

Uzavírka části ulice Na Valech

Vzhledem k rekonstrukcím města pro školu Jiráskova je nyní uzavřena část ulice Na Valech. Příchod k ordinaci je tak omezen na cestu z náměstí JM Marků či z Pivovarského. Počítejte , prosím s drobným prodloužením cesty, pokud budete parkovat na parkovišti pod ordinací u ulice Opletalovy.
Uzavírka je vyvěšena na stránkách města Lanškroun: www.lanskroun.eu/../ Je nám líto komplikací vzniklých pro Vás, ale nedá se nic dělat a do jara to nějak budeme muset vydržet.
04|12
2019

Změny ordinační doby v době Vánoc 2019

V době Vánoc bude ordinace v provozu 23. a 30.12.2019 pro akutní stavy (nemocní) od 7,30hod do 9,30hod a dále jen domluvené a objednané. Další ordinační doba bude až po Novém roce od 2. do 3.1.2020 dopoledne dle obvyklých ordinačních hodin.
Děkujeme za spolupráci a trpělivost v roce 2019 a přejeme krásné vánoční svátky i nový rok 2020. kolektiv VALY216.
24|01
2016

Kontaky, E-Recepty

Dobrý den, měnili jsme e-mailové kontakty. Starý e-mail funguje. leč již pouze jako záložní, nebude aktivní.

Současné maily jsou :
pro komunikaci s ordinací :
ordinace(a)valy216(,)cz

pokud chcete komunikovat se sestrou - dotaz na léky, výsledky :
sestra(a)valy216(,)cz

pokud přímo ,chcete něco sdělit lékaři
doktor.hejny(a)valy216(,)cz

Opět připomínám velmi optimální komunikaci s ordinací na podkladě ordinace on - line, kde se můžete sami zaregistrovat z našich stránek, do CGM e services, kde je přihlašovacím jménem Vaše funkční a používaná ( nejlépe soukromá - firemní mohou mít různá omezení -) e-mailová adresa v kombinaci s mobilním telefonem v mezinárodním formátu. Zde při návštěvě pak doladíme konec registrace.

Fungují E-Recepty, tak lze posílat kód receptu ( léku) na mobil jako SMS, takže pokud někdo má tento požadavek, pošlete ho jako informaci a hlavně dopište aktuální telefonní číslo na mobil, někdy máme číslo telefonu, který již nepoužíváte. Též lze poslat e-mailem.
15|07
2015

Nové stránky

Dobrý den
Vítáme Vás na našich stránkách, kde je již v provozu ordinace on line
Takže již funguje několik způsobů přímé komunikace mezi naší ordinací a Vámi, pacienty , a to bez nutnosti telefonování nebo osobní návštěvy. Týká se :
1) žádosti o napsání a doručení receptu ( eRecept), dojde Vám na mobil kód jako SMS a tento kód přečtete v lékárně (pozor na nuly a písmeno velké "O", nebo dojde recept jako příloha e-mailu, tento opět donesete do lékárny vytištěný a podle čárového kódu obdržíte léky
2) konzultace, dotazy, zprávy pro Vás
3) zkusíme objednávání po netu - podle volného místa v kalendáři

Zatím budeme řešit pořadí ošetření takto :
Prosím vyzvedněte si po příchodu do ordinace , pokud jdete na dopolední , nebo čtvrteční ordinaci, akutní , v hodinách bez objednání ,předem lístek po stisknutí tlačítka ( červené k lékaři, zelené k sestře) a vyčkejte na Vaše číslo na displeji. Jednoduché, tak klidný den...
DĚKUJEME