Nahoru
Domů Ordinace online Aktuálně! O nás Napište Pohotovosti Mapa Pojišťovny Odkazy Galerie 

VALY 216 s.r.o. Lanškroun

MUDr. Jakub Hejný


VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Sestra: Bc. Jitka Říhová

Kontakt

Na Valech 216
563 01 Lanškroun
mapa »

tel: 465 323 193
ordinace(a)valy216(,)cz

Zpět

Aktuálně

29|12
2023

Změny ordinační doby v květnu 2024

V květnu bude provoz omezen státními svátky a potom nutnými opravami v ordinaci, kdy bude 6.-.7.5. ordinace zavřená. Zástup zajištěn u Dr.Rajbla v jeho ordinacích. Stále je možno zprávy zasílat elektronicky mailem či cestou e-services. Dále dne 23.5. nebude Dr. Hejný přítomen, sestra v ordinaci bude do 12,00hod. Poslední den v měsíci pak jako vždy je vyhrazen pro práce neschopné a akutně nemocné. Děkujeme za pochopení.
25|10
2023

Očkování

Očkování proti chřipce provádíme letos vakcínami Vaxigrip tetra a Efluelda., které již máme skladem. Pro zájemce bližší informace a objednání u sestřiček. Očkování proti Covidu probíhá v očkovacím centru v Ústí nad Orlicí v nemocnici každý pátek bez objednání. Očkování proti klíšťové encefalitidě, pneumokokovi, žloutenkám a další lze domluvit zde se sestrou, tyto vakcíny máme na skladě, ev do týdne budou k dispozici.
08|09
2021

Elektronické recepty

Již několik let funguje systém předepisování receptů elektronicky a mnozí to bez potíží využívají. Recept lze poslat na mobil do SMS, mailu, přes e-services a hlavně takto poslaný recept lze vyzvednout i bez této techniky v lékárně po předložení občanského průkazu a nemusíte zde vyzvedávat žádný papír s kódem.
24|01
2016

Kontaky, E-Recepty

Dobrý den, měnili jsme e-mailové kontakty. Starý e-mail funguje. leč již pouze jako záložní, nebude aktivní.

Současné maily jsou :
pro komunikaci s ordinací :
ordinace(a)valy216(,)cz

pokud chcete komunikovat se sestrou - dotaz na léky, výsledky :
sestra(a)valy216(,)cz

pokud přímo ,chcete něco sdělit lékaři
doktor.hejny(a)valy216(,)cz

Opět připomínám velmi optimální komunikaci s ordinací na podkladě ordinace on - line, kde se můžete sami zaregistrovat z našich stránek, do CGM e services, kde je přihlašovacím jménem Vaše funkční a používaná ( nejlépe soukromá - firemní mohou mít různá omezení -) e-mailová adresa v kombinaci s mobilním telefonem v mezinárodním formátu. Zde při návštěvě pak dokončíme registraci.

Fungují E-Recepty, tak lze posílat kód receptu (léku) na mobil jako SMS, takže pokud někdo má tento požadavek, pošlete ho jako informaci a hlavně dopište aktuální telefonní číslo na mobil, někdy máme číslo telefonu, který již nepoužíváte. Též lze poslat e-mailem.
15|07
2015

Nové stránky

Dobrý den
Vítáme Vás na našich stránkách, kde je již v provozu ordinace on line
Takže již funguje několik způsobů přímé komunikace mezi naší ordinací a Vámi, pacienty , a to bez nutnosti telefonování nebo osobní návštěvy. Týká se :
1) žádosti o napsání a doručení receptu ( eRecept), dojde Vám na mobil kód jako SMS a tento kód přečtete v lékárně nebo dojde recept jako příloha e-mailu, tento opět donesete do lékárny vytištěný a podle kódu obdržíte léky
2) konzultace, dotazy, zprávy pro Vás
3) objednávání po netu - podle volného místa v kalendáři