Nahoru
Domů Ordinace online Aktuálně! O nás Napište Pohotovosti Mapa Pojišťovny Odkazy Galerie 

VALY 216 s.r.o. Lanškroun

MUDr. Jakub Hejný


VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Sestra: Bc. Jitka Říhová

Kontakt

Na Valech 216
563 01 Lanškroun
mapa »

tel: 465 323 193
ordinace(a)valy216(,)cz

Zpět

Aktuálně

30|11
2021

Provozní změny

Během měsíce prosince 2021
vzhledem k vánočním svátkům a prázdninám, MUDr Hejný neordinuje 27. a 30.12.,zde bude přítomna sestra od 7 do 12 hod. Dále 23.12. bude ordinace pro akutně nemocné jen do 10,00hod a dne 28.12. od 15,30 do 17hod Děkujeme za pochopení.
08|09
2021

Elektronické recepty

Již několik let funguje systém předepisování receptů elektronicky a mnozí to bez potíží využívají. Recept lze poslat na mobil do SMS, mailu, přes e-services a hlavně takto poslaný recept lze vyzvednout i bez této techniky v lékárně po předložení občanského průkazu a nemusíte zde vyzvedávat žádný papír s kódem.
10|03
2021

zajímavý odkaz stran léčebných a preventivních opatření při Covid

24|01
2016

Kontaky, E-Recepty

Dobrý den, měnili jsme e-mailové kontakty. Starý e-mail funguje. leč již pouze jako záložní, nebude aktivní.

Současné maily jsou :
pro komunikaci s ordinací :
ordinace(a)valy216(,)cz

pokud chcete komunikovat se sestrou - dotaz na léky, výsledky :
sestra(a)valy216(,)cz

pokud přímo ,chcete něco sdělit lékaři
doktor.hejny(a)valy216(,)cz

Opět připomínám velmi optimální komunikaci s ordinací na podkladě ordinace on - line, kde se můžete sami zaregistrovat z našich stránek, do CGM e services, kde je přihlašovacím jménem Vaše funkční a používaná ( nejlépe soukromá - firemní mohou mít různá omezení -) e-mailová adresa v kombinaci s mobilním telefonem v mezinárodním formátu. Zde při návštěvě pak doladíme konec registrace.

Fungují E-Recepty, tak lze posílat kód receptu ( léku) na mobil jako SMS, takže pokud někdo má tento požadavek, pošlete ho jako informaci a hlavně dopište aktuální telefonní číslo na mobil, někdy máme číslo telefonu, který již nepoužíváte. Též lze poslat e-mailem.
15|07
2015

Nové stránky

Dobrý den
Vítáme Vás na našich stránkách, kde je již v provozu ordinace on line
Takže již funguje několik způsobů přímé komunikace mezi naší ordinací a Vámi, pacienty , a to bez nutnosti telefonování nebo osobní návštěvy. Týká se :
1) žádosti o napsání a doručení receptu ( eRecept), dojde Vám na mobil kód jako SMS a tento kód přečtete v lékárně nebo dojde recept jako příloha e-mailu, tento opět donesete do lékárny vytištěný a podle kódu obdržíte léky
2) konzultace, dotazy, zprávy pro Vás
3) zkusíme objednávání po netu - podle volného místa v kalendáři

Zatím budeme řešit pořadí ošetření takto :
Prosím vyzvedněte si po příchodu do čekárny, pokud jdete v hodinách bez objednání, předem lístek a po stisknutí tlačítka ( červené k lékaři, zelené k sestře) vyčkejte na Vaše číslo na displeji. Jednoduché, tak klidný den...
DĚKUJEME