Nahoru
Domů Ordinace online Aktuálně! O nás Napište Pohotovosti Mapa Pojišťovny Odkazy Galerie 

VALY 216 s.r.o. Lanškroun

MUDr. Jakub Hejný


VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Sestra: Bc. Jitka Říhová

Kontakt

Na Valech 216
563 01 Lanškroun
mapa »

tel: 465 323 193
ordinace(a)valy216(,)cz

Zpět

Aktuálně

31|08
2023

Změny ordinační doby během září

Poslední prázdninový den 1.9. bude sestra v ordinaci přítomna do 12,00 hodin. Dne 4.9. bude ordinační doba od 11,00 do 13,00 pro neobjednané akutní pacienty, sestra v ordinaci bude ráno až od 8,30 hod. Dne 7.9. nebude MUDr. Hejný přítomen, zástup zajištěn u MUDr. Rajbla v jeho ordinacích. Zde bude přítomna sestra od 7,00 do 12,00 hodin. Dne 28. a 29.9. bude ordinace zavřena.
Poslední den v měsíci je vyhrazen pro akutně nemocné a kontroly práce neschopných- tentokrát výjimečně to bude již 27.9. Děkujeme za pochopení.
31|03
2022

Očkování Covid a dalších vakcín

Očkování proti Covid19 probíhá nadále v očkovacích centrech. Zde u nás, pro velmi nízký počet dalších zájemců a velké balení vakcín s krátkou dobou spotřeby, zatím vakcíny neobjednáváme.
Očkování proti klíšťové encefalitidě, pneumokokovi, žloutenkám a další lze domluvit zde se sestrou, tyto vakcíny máme na skladě, ev do týdne budou k dispozici.
08|09
2021

Elektronické recepty

Již několik let funguje systém předepisování receptů elektronicky a mnozí to bez potíží využívají. Recept lze poslat na mobil do SMS, mailu, přes e-services a hlavně takto poslaný recept lze vyzvednout i bez této techniky v lékárně po předložení občanského průkazu a nemusíte zde vyzvedávat žádný papír s kódem.
24|01
2016

Kontaky, E-Recepty

Dobrý den, měnili jsme e-mailové kontakty. Starý e-mail funguje. leč již pouze jako záložní, nebude aktivní.

Současné maily jsou :
pro komunikaci s ordinací :
ordinace(a)valy216(,)cz

pokud chcete komunikovat se sestrou - dotaz na léky, výsledky :
sestra(a)valy216(,)cz

pokud přímo ,chcete něco sdělit lékaři
doktor.hejny(a)valy216(,)cz

Opět připomínám velmi optimální komunikaci s ordinací na podkladě ordinace on - line, kde se můžete sami zaregistrovat z našich stránek, do CGM e services, kde je přihlašovacím jménem Vaše funkční a používaná ( nejlépe soukromá - firemní mohou mít různá omezení -) e-mailová adresa v kombinaci s mobilním telefonem v mezinárodním formátu. Zde při návštěvě pak dokončíme registraci.

Fungují E-Recepty, tak lze posílat kód receptu (léku) na mobil jako SMS, takže pokud někdo má tento požadavek, pošlete ho jako informaci a hlavně dopište aktuální telefonní číslo na mobil, někdy máme číslo telefonu, který již nepoužíváte. Též lze poslat e-mailem.
15|07
2015

Nové stránky

Dobrý den
Vítáme Vás na našich stránkách, kde je již v provozu ordinace on line
Takže již funguje několik způsobů přímé komunikace mezi naší ordinací a Vámi, pacienty , a to bez nutnosti telefonování nebo osobní návštěvy. Týká se :
1) žádosti o napsání a doručení receptu ( eRecept), dojde Vám na mobil kód jako SMS a tento kód přečtete v lékárně nebo dojde recept jako příloha e-mailu, tento opět donesete do lékárny vytištěný a podle kódu obdržíte léky
2) konzultace, dotazy, zprávy pro Vás
3) objednávání po netu - podle volného místa v kalendáři